Yaratıcı Drama Teknikleri ile Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce
ayse-saday-cocuklar-icin-ingilizce

İnsanlar doğdukları andan itibaren dil öğrenmeye başlarlar ve dil gelişimi insan hayatının sonuna kadar devam eder. Motivasyon olduğu sürece dil öğrenmek için alt ya da üst sınır yoktur.

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce Kursu’nda 3 yaştan itibaren çocuklar için İngilizce eğitimi verilmekte. 3-13 yaş arası çocuk gruplarında Yaratıcı Dramayı bir disiplin olarak değil metod olarak kullanmaktayız. Alışılmışın dışında eğitim verme gayemiz; çocukların dili sadece yazarak, ezberleyerek değil oyunsal süreçlerden geçerek öğrenmelerini sağlıyor.

Ayşe Saday School of English Eryaman Yabancı Dil Kursu çocuklar için yabancı dil programlarımızda misyon, vizyon ve değerlerimizin ışığında çocuklarımızı Cambridge ESOL Examinations sınavlarına hazırlamaktayız. Cambridge ESOL Examinations; Starters, Movers, Flyers seviyelerinde Yaratıcı Drama teknikleri kullanarak eğitim vermekteyiz. Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursunda vizyonumuzun ve değerlerimizin önemli bir bileşeni, öğrencilerimizin bahsi geçen ve uluslararası geçerliliği olan sınavlarda kendilerine güvenerek sınava girip başarılı sonuçlar elde etmeleri ve en önemlisi İngilizceyi konuşarak ve severek öğrenmeleridir.

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce Kursu’nda 3 yaştan itibaren dil eğitimi verilmekte. 3-13 yaş arası çocuk gruplarında Yaratıcı Dramayı bir disiplin olarak değil metod olarak kullanmaktayız. Alışılmışın dışında eğitim verme gayemiz; çocukların dili sadece yazarak, ezberleyerek değil oyunsal süreçlerden geçerek öğrenmelerini sağlıyor.

Ayşe Saday School of English Eryaman Kursu misyonu, vizyonu ve değerlerinin ışığında çocuklarımızı Cambridge ESOL Examinations sınavlarına hazırlamaktayız. Cambridge ESOL Examinations; Starters, Movers, Flyers seviyelerinde Yaratıcı Drama teknikleri kullanarak eğitim vermekteyiz. Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursunda vizyonumuzun ve değerlerimizin önemli bir bileşeni, öğrencilerimizin bahsi geçen ve uluslararası geçerliliği olan sınavlarda kendilerine güvenerek sınava girip başarılı sonuçlar elde etmeleri ve en önemlisi İngilizceyi konuşarak ve severek öğrenmeleridir.

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce Kursu’nda 3-13 yaş arası çocuk gruplarında öğrenci, öğretmen ve velilerin bir ekip halinde çalışıyor olmasına verdiğimiz önem, işimizde yakalamış olduğumuz başarının sebeplerinden bir tanesidir. Takdir edilmelidir ki; öğretmenler öğrencilerinin sınıf dışında yaşadıklarını bilemediği gibi veliler de öğrencilerin sınıf içerisinde yaşadıklarını bilemez bu yüzden Ayşe Saday School of English Eryaman Kursu’nun değerlerine göre özgüveni yüksek, topluma karşı duyarlı bireyler yetiştirmenin yolu öğrenci, öğretmen ve velilerin birlik ve beraberliğinden geçer.

Çocuklar İçin İngilizce Ön Kayıt Formu

Çocuklar için Drama ile İngilizce eğitimine kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara