Ayşe Saday Eryaman İngilizce Kursları

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursunda 2 yaşından başlayarak tüm öğrencilere uygun eğitimler sunulmaktadır. Okul öncesi dönemindeki çocuklara yönelik eğitimler ile başlayan İngilizce kursları yaş sınırı olmaksızın verilen yetişkinler için İngilizce kurslarına dek devam etmektedir. Okul öncesi İngilizce, erken İngilizce eğitimi, çocuklar için İngilizce, genç yetişkinler için İngilizce, yetişkinler için genel İngilizce, İngilizce sınavlara hazırlık eğitimi, hazırlık atlama dersleri, iş İngilizcesi ve hukuk İngilizcesi gibi alanlardan oluşan kurslarımızın tamamı profesyonel eğitmenler tarafından öğrencilerin dil seviyeleri ve ihtiyaçları baz alınarak verilir.

Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar için İngilizce eğitimi okul öncesi çağı ile ortaokul seviyesindeki öğrencileri kapsar. Çocuklar için İngilizce eğitiminde temel alınan nota çocukların yabancı dili severek ve konuşarak öğrenmeleridir. Bu süreç çocukların kapasite ve ilgilerine bağlı olarak birkaç yıl içinde tamamlanır. Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursunda çocukların dil seviyeleri CEFR ve Cambridge ESOL Examinations çerçevesinde belirlenir; çocuklar seviyelerine uygun olarak sınıflara yerleştirilir ve dönem içerisinde hedeflenen seviyeye ulaşmaları sağlanır. 

Genç Yetişkinler İçin İngilizce

Genç yetişkinler için İngilizce eğitimi programlarında öğrencilerin hem uluslararası standartlarda İngilizce eğitimi almaları hem de Türk eğitim sisteminin gereklerini yerine getirmeleri sağlanır. Genç yetişkinlere yönelik eğitimlerimiz lise ve üniversite öğrencilerini kapsayabilir. Lise öğrencileri için hazırlanan programlarımızda öğrencilerimizin listening, reading, speaking ve writing becerilerinin yanı sıra gramer ve kelime bilgilerini de geliştirmekteyiz.

Yetişkinler İçin İngilizce

Yetişkinler için İngilizce programları iki temel alana bölünmektedir. Bunlar genel İngilizce kursları ve iş İngilizcesi kurslarıdır.

Genel İngilizce

Yetişkinlere yönelik genel amaçlı İngilizce programlarımız ile öğrencilerimizin makul süreler içerisinde yoğun bir şekilde dile maruz kalarak İngilizce öğrenmelerini sağlamaktayız. Böylece öğrencilerimiz “anlıyorum ama konuşamıyorum” demeden İngilizce öğrenerek günlük hayatlarında, iş hayatlarında veya seyahatlerinde İngilizce’yi kullanarak daha kaliteli bir hayat sürebiliyorlar.

İş İngilizcesi

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursunda eğitim alan meslek profesyonelleri kendi iş alanlarının gerektirdiği dil seviyesine ulaşırlar. Böylece iş hayatlarında karşılarına çıkan toplantıları, konferansları, sunumları ve iş görüşmelerini yönetebilir veya kariyerleri için gerekli olan dil yeteceği ile daha yüksek pozisyonlara geçiş yapabilirler.

Ulusal ve Uluslararası Sınavlar İçin İngilizce

Günümüzde pek çok birey gerek kişisel, gerek akademik, gerekse kariyer odaklı planları için çeşitli yabancı dil sınavlarına girmektedir. Ülkemizde yabancı dil sınavı deyince ilk akla gelen sınavlar YDS ve YÖK-DİL sınavlarıdır. ÖSYM tarafından hazırlanan bu sınavlar ile adaylar Türkiye içinde pek çok özel kuruluşa ve kamu kuruluşuna başvuruda bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra yabancı dil bilginizi ölçen IELTS, TOEFL, PTE gibi uluslararası geçerliliğe sahip sınavlar da bulunmaktadır. Bu sınavlardan iyi puanlar alan öğrenciler gerek yurtiçi gerekse yurt dışı pek çok prestijli kuruma başvuruda bulunabilmektedir. 

Ayşe Saday School of English eğitmenleri Cambridge CELTA sertifikalı ve alanında uzman eğitmenlerdir. Eğitmenlerimizin eşliğinde sınavlara hazırlanan öğrenciler sınav öncesi, sınav sırası ve sınav sonrası süreçlerin tümüne hakim olarak kariyerlerine veya akademik hayatlarında katkı sunabilmektedirler.

Call Now ButtonHemen Ara