Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Yönelik İngilizce Eğitimi

Gençler yönlendirme, teşvik ve çeşitliliğe ihtiyaç duyar. Ayşe Saday School of English Eryaman Lise İngilizce Kursu, gençlere pratik dil becerileri kazandırmak ve öğrenmeye ilişkin olumlu tutumları teşvik etmek için şekillendirilmiş bir yabancı dil eğitimi sunar. Ayşe Saday’da genç yetişkinlere yönelik lise İngilizce eğitimi farklı öğrenme stilleri, yetenekleri ve ilgi alanlarını karşılamakta, öğrencileri sınavlarda başarıya götürmekte ve İngilizceyi gerçek dünyada kullanmaya hazırlamaktadır.

ayse-saday-gençler-icin-ingilizce
ayse-saday-gençler-icin-ingilizce

12-17 yaşları arasındaki öğrenciler için İngilizce programları

Kendi süper kahraman çizgi romanını yazdığını, bir moda şovu hazırladığını ya da eski bir kaleyi keşfettiğinizi düşünün – ve evet, hepsi bu İngilizce dersinin bir parçası! Uzman öğretmenlerimizin yardımıyla heyecan verici projeleri tamamlayın ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarla maceraların tadını çıkarın.

Genç yetişkinlere yönelik lise İngilizce kurslarımızla birlikte, yıl boyunca yabancı dilinizi geliştirebilir ve İngilizce’yi Ayşe Saday School of English’de öğrenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Gençler için İngilizce kursu seviyeleri CEFR’deki A1 – B2 arasında değişmektedir. Öğrencilerimiz İngilizce dilindeki gerçek dünyadaki konuları dört dil becerisine ağırlık vererek öğrenirler, yani konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinin tümünü aynı anda geliştirirler. Grup etkinlikleri işbirlikçi çalışmaları teşvik ederken, çalışma grupları verimli ve sosyal bir ortam yaratmaya yardımcı olur.

Öğretmenler dili anlamlı, evrensel bağlamlar kullanarak sunarlar ve ayrıca gramer formları, telaffuz ve dilin uygunluğuna odaklanırlar.

“Daha serbest aktiviteler”, öğrencilere İngilizceyi “gerçek yaşam” durumlarında kullanma şansı verir. Öğrenciler, dilin nasıl ve ne zaman kullanıldığına dair bilgi sahibi olur ve dili özgüvenli şekilde konuşurlar Bu aynı zamanda öğretmene öğrencilerin hedef dili gerçekten alıp almadıklarını görme şansı verir.

Dil için ek bağlamlar sağlayan ve böylece öğrencilerin bildiklerini genişleten İngilizce ders kitapları ve özgün kaynaklar kullanılır. Uluslararası standartlara uygun İngilizce sınavlarına girerek öğrencilerimiz dil becerilerini tüm dünyada tanınmış sertifikalarla belgelendirirler.

Bilgi Formu

Öğrencinizin almasını istediğiniz eğitim hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bize mesaj bırakabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara