IELTS Hazırlık

IELTS kursu, genel İngilizce becerilerini geliştirmek ve IELTS sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerin İngilizce ve 21. Yüzyıl Becerilerinde akıcılık ve güven kazanmalarına izin verirken, IELTS sınavını üst düzeyde nasıl geçeceğine dair uzman rehberlik sunar. Bir paket olarak, bu sadece sınava değil, aynı zamanda modern yaşam, çalışmalar ve uluslararası kariyer için hazırlanmak için mükemmel bir kurstur. IELTS kursu, sizin amaç ve programınıza uygun olarak ayarlanır ve yüksek IELTS puanı almanıza yardımcı olmak için sınav tekniğinizi geliştirmeye adanmıştır.

IELTS sınavı, ayrıntılı talimatlar ve karmaşık bir puanlama sistemi ile çok özel bir formata sahiptir. Öğrencilerin IELTS’de yüksek bir puan almaları için, sadece iyi dil becerilerine sahip olmaları değil, aynı zamanda girecekleri sınavı anlamaları çok önemlidir. Ayşe Saday School of English IELTS eğitimi bolca pratik yapma imkanı sağlar ve ayrıca kendi hızınızda çalışabilme olanağı sunar. IELTS hakkında detaylı bilgi almak için “IELTS Nedir?” yazımıza göz atabilirsiniz.

TOEFL Hazırlık

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursundaki TOEFL kursu, öğrencileri dünya çapında 10.000 üniversite ve kurum tarafından tanınan ETS onaylı bir sınav olan Yabancı Dil olarak İngilizce Testine (TOEFL) hazırlar. TOEFL Sınavı genellikle İngilizce konuşan yükseköğretim kurumlarına giriş, burslar veya iş ya da öğrenim için vize başvuruları için gereklidir. Sınav, İngilizce konuşulan bir akademik ortamda nasıl performans göstereceğinizi değerlendirmek için tasarlanmıştır. Üniversitelerin ihtiyaç duyduğu düzeyde akademik görevleri yerine getirmek için okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi ana dil alanlarını kullanma yeteneğinizi değerlendirir.

TOEFL kursumuz, ihtiyaç ve amacınıza uygun olarak planlanan özel derslerden oluşmaktadır. Birebir dersler iletişim etkinlikleri ve çağdaş materyallerle akıcılık ve gramer doğruluğu oluşturmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda, akademik görevlerde performansı en üst düzeye çıkarmak için temel becerileri ve stratejileri kapsar. Bu program aynı zamanda, daha iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce’yi üretme ve anlama konusunda sözcük oluşturma üzerine odaklanmaktadır. TOEFL hakkında merak ettiklerinizi “TOEFL Nedir?” başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

TOEFL hazırlık ve IELTS hazırlık programlarına kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bilgi Formu

Ücretsiz ön kayıt yaptırmak veya daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara