Ayşe Saday Eryaman İş İngilizcesi (Business English) Kursu

İş İngilizcesi (Business English)
is-ingilizcesiİş İngilizcesi (Business English)

İş İngilizcesi, dil öğrenimlerine daha özel bir odak eklemek isteyen öğrencilere yöneliktir. Profesyonel bir ortam için İngilizceye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız veya uluslararası bir işyerine girmeyi düşünüyorsanız, Ayşe Saday Eryaman İngilizce kursunun bu programı size 21. yüzyıl iş dünyasında ihtiyacınız olan üstünlüğü sunar. Özel ders materyallerini kullanarak, öğretmeniniz sadece İngilizce seviyenizi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda modern çalışma alanıyla ilgili kelime, beceri ve bilgiyi geliştirmenize de rehberlik eder. Business English programı, öğrencilerin günümüzün hızla büyüyen endüstrilerinde başarılı olmak için gerekli olan beceri setini oluşturarak, profesyonel bağlamlarda dil ve iletişimi uygulamalarında sonsuz fırsatlar sağlar.

Sadece dil becerilerinden daha fazlasını geliştirir

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursunda iş İngilizcesi eğitimi sizi sadece konuşma becerilerinizi geliştirerek değil aynı zamanda iletişim ve takım çalışması gibi temel alanları da geliştirerek iş dünyasına hazırlar.

Uluslararası kariyeri destekler

Artık dünyada anadili olanlardan daha fazla anadili olmayan İngilizce konuşanlar var. İngilizce dilini çok iyi bilmek, yurtdışında olduğu gibi yurtiçinde de iş almayı kolaylaştırır. Ayşe Saday School of English Eryaman yabancı dil okulunda aldığınız eğitim sizi uluslararası alanda da destekler.

Uluslararası tanınmış sınavlara hazırlar

Uluslararası olarak tanınan bir English for Professionals sınavı, gelecekteki işverenlere neleri başardığınızı ve neler yapabileceğinizi gösterir.

İş İngilizcesi eğitiminde yer almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara