Özel Amaçlı İngilizce Programları

Kendi İhtiyaç ve Amaçlarınıza Uygun İngilizce Dersleri

Özel dersler

İster sınav dersleri, isterseniz genel Ingilizce veya iş ingilizcesi dersleri alıyor olun, programınıza özel dersler eklemek dil becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirmek için harika bir yoldur. Temel derslerini birebir dersle tamamlayan öğrenciler, ders programlarının öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre yapılandırıldığından emin olarak öğretmenlerinin bölünmemiş dikkatinden yararlanır. Bu sadece sınıfta aldığınız dil girişini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda sizin için neyin önemli olduğuna odaklanıp kendi hızınızda çalışabilirsiniz. Özel dersler çok esnek olabileceğinden, birçok öğrenci bu özgürlüğün tadını çıkarmaktadır.

Özel bir kursa başlamadan önce, öğretmeniniz sizden detaylı bir ihtiyaç analizi yapmanızı isteyecektir. Bu, öğretmenlerin dersleri buna göre planlayabilmeleri ve yapılandırabilmeleri için 1-1 dersle ne kazanmayı umduğumun tam bir resmini vermek içindir. Örneğin, iş İngilizcesi ihtiyacınız varsa ancak genel konuşma becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, özel dersler mükemmel bir seçimdir.

Tam olarak istediğiniz şeye odaklanın

Öğretmeniniz sınıflarınızı okumak veya çalışmak istediğiniz şeye göre uyarladığınızdan emin olacaktır.

Kurs Öncesi İhtiyaç Analizi ile Eksiklerinizi Kapatın

Öğretmeniniz size uygun materyaller hazırlayacak, böylece 1-1 zamanınız hem zor hem de üretken olacaktır.

Kendi hızınızda çalışın

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursunda her öğrencinin kendi öğrenme biçiminin olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, öğreniminizin hızını kontrol etmenizi sağlayan birebir sınıflar sunuyoruz.


ÖZEL DERS ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

Call Now ButtonHemen Ara