SIK SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan sorulara burada cevap bulabilirsiniz.

Kayıt & Ödemeler

Ayşe Saday School of English ailesi olarak ön kayıtları yalnızca size özel bir kontenjan oluşturmak için alırız. Kaydınız kesinleşmeden önce ödeme yapmanıza gerek yoktur.
İndirim oranlarımız daha önceden belirlendiği şekilde öğrenciler arasında eşitlik ile uygulanır. Erken kayıt ve kardeş indirimi olmak üzere indirimlerimiz şartları taşıyan öğrencilerimizin kurs ücretlerine yansıtılır.
Kurs ücretlerinizi nakit peşin, nakit taksitli veya banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Ne yazık ki kredi kartı ile ödeme kabul etmemekteyiz.

Kursların İçeriği

Seçmiş olduğunuz eğitime göre kurs süreleri değişmektedir. Detaylı bilgi için "eğitimlerimiz" başlığını inceleyebilir ya da bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.
Ayşe Saday School of English'de her öğrenci eğitime başlamadan önce seviye tespitine tabi tutulur. Bu süreç sınav ile ya da ders içerisinde tamamlanır. Size uygun seviye uzman eğitmenlerimiz tarafından saptanır.
Eğitimlerimizde kullandığımız kitaplar devamlı güncellenerek her zaman en iyi kitaplar tercih edilir. Aldığınız eğitim ne olursa olsun her zaman en kaliteli materyalleri kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.
Ayşe Saday School of English'de herkes için uygun yabancı dile eğitimleri bulunur. Yaşınız kaç olursa olsun eğitim alabilir İngilizce bilginizi geliştirebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı?

İletişim formumuzu doldurarak bize direkt ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara