Yetişkinlere Yönelik İngilizce Eğitimi

Ayşe Saday School of English Eryaman İngilizce kursu yetişkinler için İngilizce eğitimi size ilgi çekici, etkileşimli dersler sunmak için en kaliteli kurs materyallerini kullanır. Öğretmeniniz, tutarlı ve özel bir öğrenme deneyimi sunmak için iyi bilinen kurs kitapları ve çevrimiçi çalışma platformları dahil olmak üzere çeşitli kaynakları kullanacaktır. Bu eğitim sizi İngilizce’yi sınıf dışındaki gerçek yaşam koşullarında kullanmaya hazırlar ve her yeni birimde bir dizi ilginç ve konuyla ilgili konuları tanıtarak günlük iletişim becerilerinizi geliştirmeyi amaçlar.

Genel İngilizce dersleri, sadece konuşma becerilerinizi geliştirmek için değil aynı zamanda okuma, yazma ve dinleme pratiği yapma fırsatıdır. Her ders, sınıfı canlı ve ilgi çekici kılmak için dilbilgisi, kelime hazinesi ve iletişimsel etkinliklerin bir karışımından oluşur.

Profesyonel öğretmenler ve yüksek kaliteli kurs materyalleri

Her zaman en yeni ders kitaplarını kullanır ve gerçekçi, çağdaş İngilizce öğretiriz.
Saygınlığı yüksek ders materyalleri kullanmak, derslerinizin iyi yapılandırılmış ve metodik olduğundan emin olabileceğiniz anlamına gelirken, deneyimli bir öğretmen derslerinizi eğlenceli ve ilgi çekici hale getirir.

Kurs öncesi seviye testi

Genel Dil sınıfları seviyeye bölünmüştür, böylece becerilerinizi diğer bireylerle güvenli ve destekleyici bir ortamda pratik yapabilirsiniz.

Düzenli testler ve kişiselleştirilmiş geri bildirim

Her öğrenciye dersleri boyunca sık aralıklarla sınıf testleri yapılır ve sonuçlarınız ve ilerlemeniz düzenli olarak yüz yüze öğretmeninizle tartışılabilir.

Ön Kayıt Formu

Formumuzu doldurarak Yetişkinler İçin İngilizce eğitimimize ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara